Dervish in progress

Kiedy:
piątek 8.07.2016
Godzina:
10:00
Gdzie:
Szkoła Tańca „No Limits”
Bilety:

150 PLN / Pięciodniowe zajęcia

*cena biletu ulgowego
Kategoria:
Brave Akademia
fot. Mateusz Bral
Ziya Azazi

Podczas warsztatów uczestnicy stawią czoła swoim ograniczeniom i wyjdą poza strefę komfortu w wirującym tańcu, rozwijając umiejętność oszczędzania energii ciała, dzięki czemu nauczą się poruszać w optymalny sposób, zużywając mniej energii i zachowując większą świadomość. Nauka wirowania nie jest jednak głównym zadaniem tych warsztatów.

Przyświeca im wyższy cel — dzięki wirowaniu i poprzedzającym je ćwiczeniom, uczestnicy uzyskają większą świadomość fizyczną, emocjonalną i psychiczną. W rezultacie zaczną dostrzegać i akceptować to, co dzieje się wokół nich, a także nauczą się poruszać w innowacyjny sposób wykorzystujący metodę wirowania.

WAŻNE:
Przed rozpoczęciem warsztatów uczestnicy powinni przesłać następujące informacje: imię i nazwisko, data urodzenia, zawód, stan zdrowia. Instruktor zajmie się każdą osobą indywidualnie, uwzględniając jej ograniczenia, wiedzę i zainteresowania. Informacje te prosimy przesyłać na workshops@bravefestival.pl wpisując w temacie wiadomości “Ziya Azazi - informacja”.
Uczestnicy powinni wziąć udział w pięciu dniach warsztatów.


Data: 5-9.07.2016, 10:00-13:00
Długość 1 zajęć: 180 min.
Język warsztatów: angielski

Ważne - po zakupie biletu prosimy o informację - imię i nazwisko, nazwa warsztatów oraz dzień, w którym wezmą Państwo udział w warsztatach na workshops@bravefestival.pl

Prosimy pamiętać, aby na zajęcia zabrać ze sobą wydrukowany bilet

 

Ziya Azazi - urodził się w 1969 r. w Antiochii (Turcja). Od 1994 r. mieszka w Wiedniu, w Austrii. W 1999 r. rozpoczął samodzielną naukę tradycyjnego tańca sufi (wirujących derwiszy) i stworzył choreografię do wielu interpretacji tego motywu, które można było oglądać podczas jego solowych występów Work in Progress I (2001, Wiedeń) i Work in Progress II (2003, Wiedeń). Połączył dwa programy solowe Dervish in Progress (2004, Barcelona) i ‘Azab (2005, Sao Paulo) w jedno przedstawienie Dervish, które było wystawiane na całym świecie. Ziya Azazi dzieli się swoimi doświadczeniami i wiedzą zarówno w placówkach akademickich, jak i pozaszkolnych. Prowadził warsztaty w ponad 20 krajach.