Intensive Workshop – Techniki koordynacji

Kiedy:
wtorek 12.07.2016
Godzina:
13:30
Gdzie:
Szkoła Tańca „No Limits”
Bilety:

80 PLN / Dwudniowe zajęcia

*cena biletu ulgowego
Kategoria:
Brave Akademia
fot. Kalle Salonen
Anu Almagro

Osoby zainteresowane głębszym poznaniem techniki koordynacji mogą wziąć udział w warsztatach dwudniowych. Punktem początkowym warsztatów jest poznanie podstawowych zasad szkolenia techniki koordynacji. Ćwiczenia ruchowe i muzyczne umożliwią doświadczenie więzi indywidualnej i grupowej. Spróbujemy też obudzić w sobie świadomość naszych ciał i przestrzeni. Podczas tych dwudniowych warsztatów będziemy pracować nad tekstem oraz wzajemną zależnością głosu i wyobraźni.

Ważne:
Osoby uczestniczące w dwudniowych, intensywnych warsztatach prosimy o nauczenie się na pamięć krótkiego monologu. Bardzo ważne jest, aby wybrany tekst miał dla uczestnika znaczenie emocjonalne. Prosimy nauczyć się tego tekstu w języku ojczystym.
Prosimy zabrać ze sobą wygodny, nieograniczający ruchów strój.
Prosimy być na zajęciach punktualnie, nie spóźniać się.
Uczestnicy powinni wziąć udział w całej sesji rozpoczynającej się o podanej godzinie.
Warsztaty potrwają dwa dni.


Data: 11-12.07.2016, 13:30-16:30
Czas trwania jednych zajęć: 180 min.
Język warsztatów: angielski

Ważne - po zakupie biletu prosimy o informację - imię i nazwisko, nazwa warsztatów oraz dzień, w którym wezmą Państwo udział w warsztatach na workshops@bravefestival.pl

Prosimy pamiętać aby na zajęcia zabrać ze sobą wydrukowany bilet.

 

Anu Almagro jest aktorką i nauczycielką aktorstwa w międzynarodowym Teatrze Pieśni Kozła. Zanim zainteresowanie tradycyjnymi kulturami i autentycznym, energetycznym związkiem między wykonawcami przywiodło ją do Polski, studiowała i pracowała w Finlandii. Od 2007 r. jest aktorką w Teatrze Pieśń Kozła i nauczycielką wyjątkowej techniki koordynacji, prowadzącą warsztaty aktorskie na całym świecie.

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mailowy: workshops@bravefestival.pl