Uwolnij się

Kiedy:
czwartek 7.07.2016
Godzina:
10:00
Gdzie:
Szkoła Tańca „No Limits”
Bilety:

30 PLN / 1 zajęcia
75 PLN / 4 zajęcia

*cena biletu ulgowego
Kategoria:
Brave Akademia
Nehha Bhatnagar

W ramach warsztatów Nehha przedstawi tradycyjny indyjski taniec klasyczny — Bharatanatjam oraz typowe dla niego ruchy nóg i rąk oraz mimikę twarzy. Pokaże również techniki Hatha-jogi, które pomagają rozluźnić ciało. W celu uatrakcyjnienia warsztatów Nehha będzie również przedstawiać opowieści z mitologii Indyjskiej. Uczestnicy będą mogli nauczyć się, jak zachować stoicki spokój, zarówno fizyczny, jak i duchowy. Warsztaty są szczególnie przydatne dla kobiet, które szukają swobody i pewności siebie, w czym może im pomóc zrzucenie wewnętrznych okowów, a także poznanie sztuki tanecznej, jogi i technik opowiadania historii.

Ważne:
Prosimy zabrać ze sobą wygodny, nieograniczający ruchów strój (unikając jednak krótkich spodenek i bluzek bez rękawów). Uczestnicy powinni ćwiczyć boso.
Zajęcia trwać będą cztery dni, ale można również wziąć udział w pojedynczych warsztatach. Zajęcia są otwarte dla wszystkich.

KARNET na 4 zajęcia / 75 PLN

Data: 7-10.07.2016, 10:00-13:00
Czas trwania 1 zajęć: 180 min
Język warsztatów: angielski

Ważne - po zakupie biletu prosimy o informację - imię i nazwisko, nazwa warsztatów oraz dzień, w którym wezmą Państwo udział w warsztatach na workshops@bravefestival.pl

Prosimy pamiętać, aby na zajęcia zabrać ze sobą wydrukowany bilet.

 

Nehha Bhatnagar jest najmłodszą mistrzynią kultury w Indiach, tancerką klasyczną i starszą uczennicą Dr Saroji Vaidyanathan i Ramy Vaidyanathan. Jest również prezesem założycielem fundacji non-profit Sarvam, która zajmuje się promocją sztuki. Była kuratorem wielu z najważniejszych festiwali w Indiach. Nehha pracuje także z najuboższymi dziećmi, dla których prowadzi zajęcia z tańca. Jej podopieczni wystąpią podczas tegorocznej edycji Brave Kids.
Nehha występowała solowo i z zespołem w ponad 15 krajach oraz w wielu miejscach w całych Indiach. Artystka należy też do organizacji Indian Council For Cultural Relations (Rada ds. relacji kulturowych), a za swój wkład w kulturę Bharatanatjamu otrzymała stypendium rządu Delhi. Nehha jest także licencjobiorcą i kuratorem programu TEDxTughlaqRd. Platforma TEDx umożliwia artystce kontakt ze wspaniałymi prelegentami i organizację wydarzeń TEDx w Delhi. Nehha regularnie występuje podczas warsztatów organizowanych w ramach ruchu SPIC MACAY.
 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mailowy: workshops@bravefestival.pl