Relaksacja i kreatywność z wykorzystaniem metody Tara Rokpa

Kiedy:
poniedziałek 4.07.2016
Godzina:
13:30
Gdzie:
Szkoła Tańca „No Limits”
Bilety:

30 zł / 1 zajęcia,
75 zł / 4 zajęcia

 

*cena biletu ulgowego
Kategoria:
Brave Akademia
Edie Irwin

Terapia Tara Rokpa opiera się na założeniu, że ludzki umysł ma własną godność i zdolność uzdrawiania, która nigdy nie zostanie trwale uszkodzona lub zniszczona. Warsztaty z relaksacji i kreatywności z wykorzystaniem metody Tara Rokpa skupiają się na wizualizacjach pozwalających uzdrowić emocje ciała i umysł. Wybierając kolory i czyniąc znaki z pomocą Edie Irwin, uczestnicy nauczą się kontrolować swoje życie i lepiej rozumieć siebie. Warsztaty pozwolą im również lepiej poznać założenia metody Tara Rokpa.

Ważne:
Zajęcia w ramach warsztatów będą odbywać się w ustalonej kolejności, jednak nie trzeba uczestniczyć we wszystkich sesjach.

KARNET na 4 zajęcia / 75 zł

Długość 1 zajęć: 180 min.
Data: 4.07.2016, 13:30-16:30; 5-7.07.2016, 10:00-13:00
Język warsztatów: angielski

Ważne - po zakupie biletu prosimy o informację - imię i nazwisko, nazwa warsztatów oraz dzień, w którym wezmą Państwo udział w warsztatach na workshops@bravefestival.pl

Prosimy pamiętać aby na zajęcia zabrać ze sobą wydrukowany bilet.

 

Edie Irwin M.A., TRTA, UKCP — pracę łączącą zainteresowanie sztuką i chęć pomocy osobom doświadczającym problemów psychicznych — Wschód i Zachód — rozpoczęła na początku lat 70., kiedy to zaczęła praktykować medytację buddyjską i uczyć się społecznego podejścia do uzdrawiania umysłu.  W latach 70. studiowała i pracowała z R.D. Laingiem oraz Philadelphia Association w Londynie i Soteria House w Kaliforni nad alternatywnymi metodami pracy z osobami doświadczającymi kryzysu. Od 1980 r. studiowała z nieżyjącym już dr Akongiem Tulku Rinpoche w Samye Ling Centre w Szkocji, przyczyniając się do opracowania opartej na współczuciu metody psychoterapii (terapii Tara Rokpa), stworzonej z myślą o utrzymywaniu oraz przywracaniu równowagi między ciałem i umysłem. Obecnie jest dyrektorem Tara Trust w Edynburgu, organizacji charytatywnej założonej przez Akonga Rinpoche, oraz trenerem w Tara Rokpa Group Psychotherapy Training.  Praktykuje psychoterapię zarówno w kraju, jak i za granicą.

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mailowy: workshops@bravefestival.pl