Zajęcia ruchowe

Kiedy:
poniedziałek 11.07.2016
Godzina:
13:30
Gdzie:
Szkoła Tańca „No Limits”
Bilety:

105 PLN / Trzydniowe zajęcia

*cena biletu ulgowego
Kategoria:
Brave Akademia
Iván Pérez

Uczestnicy zajęć rozwiną świadomość ciała i zwiększą swój kreatywny potencjał dzięki reżyserowanym improwizacjom. Ćwiczenia koncentrują się na intymnych przestrzeniach między częściami ciała i związkach pomiędzy nimi. Uczestnicy warsztatów poznają najpierw strukturę ciała, by następnie nauczyć się wykorzystywać nieograniczone możliwości jej modyfikacji. W rezultacie dopracują umiejętności koncentracji i dbałości o szczegóły, co pozwoli im odkrywać otaczający ich świat bez utraty połączenia z ich wnętrzem.
 

Ważne:

Warsztaty trwają trzy dni.
Długość trwania 1 zajęć: 180 min.
Data: 10-12.07.2016, 13:30-16:30
Zajęcia są przeznaczone dla profesjonalnych tancerzy.
Język warsztatów: angielski

Ważne - po zakupie biletu prosimy o informację - imię i nazwisko, nazwa warsztatów oraz dzień, w którym wezmą Państwo udział w warsztatach na workshops@bravefestival.pl

Prosimy pamiętać aby na zajęcia zabrać ze sobą wydrukowany bilet.

 

Iván Pérez to choreograf z Holandii, ceniony za płynny, wyrazisty styl i talent do uwidaczniania fizycznej i emocjonalnej głębi. Tańczył w Netherlands Dance Theater. Ukończył studia na wydziale choreografii na Uniwersytecie Króla Juana Carlosa. Jest laureatem licznych nagród w międzynarodowych konkursach — zarówno za osiągnięcia w tańcu, jak i choreografii. Stale współpracuje jako choreograf z holenderską wytwórnią Korzo. Pracował dla Netherlands dans Theater, Compañía Nacional de Danza, Balletboyz, Ballet Moscow, Dance Forum Taipei, ZfinMalta Dance Ensemble, River North Dance Chicago i Leipzig Ballet. Jego choreografia jest wykorzystywana podczas tournee w Holandii i na międzynarodowych festiwalach. Dzieła Ivána wystawiano w wielu prestiżowych miejscach, m.in. Sadler´s Well Theater w Londynie, Teatrze Narodowym w Taipei czy Auditorium Theater na Uniwersytecie Roosevelta w Chicago. Pérez regularnie współpracuje z reżyserami teatralnymi i producentami filmowymi. Razem z Hannah Shakti Bhuler i Frankfurt University for Music and Performing Arts rozwija metodologię ruchu i edukacji. Wszystkie jego prace mają charakter filozoficzny, bardzo fizyczny, są poetyckie i poruszające.

 

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e-mailowy: workshops@bravefestival.pl.