Nowy

BRAVE TOGETHER - zgłoś się do projektu!

23.04.2017, godz. 00:00

Rozpoczynamy rekrutację do projektu Brave Together! Dołącz do nas!

Brave Together to twórczy projekt integracyjny rozpoczęty w 2016 roku. Na bazie warsztatów artystycznych, w tej edycji - malarskich i ruchowych, integrujemy grupę osób pełno- i niepełnosprawnych, pracujemy nad swoimi umiejętnościami artystycznymi i po prostu - spędzamy fantastycznie czas w gronie świetnych ludzi.

Brave Together to długotrwały proces - zaczynamy pracę już w maju, a kończymy finałem projektu w listopadzie. W tym czasie proponujemy Wam szereg warsztatów (integracyjnych, ruchowych i malarskich), wyjazd integracyjny, udział w spektaklach Teatr Pieśń Kozła / Song of the Goat Theatrea oraz w działaniach Brave Kids, aż w końcu własny występ przed publicznością w celu pokazania efektów projektu. To naprawdę niepowtarzalna przygoda, w której żeby wziąć udział, wystarczą jedynie dobre chęci i odrobina otwartości na to, co nowe, inne i nieznane.

Chcesz wziąć udział w projekcie? Wypełnj krótki formularz zgłoszeniowy: https://goo.gl/forms/ppgQV2hIMQClOuf03.

Zobacz, jak wyglądał finał Brave Together w 2016 roku, a nie będziesz miał wątpliwości, że warto być częścią tego projektu: https://www.youtube.com/watch?v=ItjeG0_oJew.

Masz pytania? Pisz śmiało!
Paulina Anna Galanciak paulina@bravefestival.pl
Karolina Dukiel karolina@bravefestival.pl


Partnerami projektu są: CRZ Krzywy KominTeatr Pieśń Kozła / Song of the Goat TheatreStudio Suenos szkoła flamencoStowarzyszenie "Ostoja", Zakład Aktywności Zawodowej


Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego i Gminy Wrocław